Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 26.03.2020 07:47 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Promocje przedłużone!

Helion poinformował o przedłużeniu do 30 marca swoich promocji na książki drukowane, książki elektroniczne i kursy wideo.

Przypominamy, że w ramach akcji #ZaszczepSięCzytaniem – zostań w domu!” wszystkie tytuły Grupy Wydawniczej Helion można kupić z 40% rabatem. Oznacza to, że tańsze są książki wydawane pod markami Helion, OnePress, Sensus, Septem, Editio i Bezdroża, przy czym naszych Czytelników z pewnością najbardziej zainteresują wydawnictwa CAD-owskie i – szerzej – informatyczne wydawane przez tę pierwszą, a także typowo biznesowe, które ukazują się pod drugą.

Promocja nie łączy się ze zniżką w postaci kuponu rabatowego i Wirtualną Kasą, nic nie wiadomo nam jednak o innych wyłączeniach, dlatego powinno udać się oszczędzić podwójnie i nie zapłacić za przesyłkę przy zamówieniu wynoszącym co najmniej 40 zł, korzystając z innej prowadzonej obecnie akcji księgarni, czyli oferty na darmową wysyłkę.

Oferta „#ZaszczepSięCzytaniem – zostań w domu!” działa również w księgarni Ebookpoint, tutaj zniżka wynosi jednak okrągłe 50%! Jeszcze ciekawiej wygląda organizowana w serwisie Videopoint promocja „#OdpalKurs! – zostań w domu!”, dzięki której za wszystkie dostępne tam kursy zapłacie jedyne 34,90 zł (tak, również za najdroższe kursy dotyczące rozwiązań CAD). W przypadku tej oferty rabaty sięgają niemal 90% ceny wyjściowej, więc z pewnością warto uzupełnić swoją „biblioteczkę”.

Wszystkie wspomniane akcje potrwają do 30 marca br. włącznie. Szczegółowe informacje i listy tytułów objęte promocjami można znaleźć na odpowiednich stronach internetowych (łącza powyżej). Udanych zakupów!

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.