Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 25.03.2020 06:01 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Zapis webinarium nt. NX AM

Praca z domu obfituje w liczne wyzwania i... okazje, aby nauczyć się czegoś nowego; na przykład tego, co oferuje oprogramowanie NX w zakresie druku 3D.

Wszystko to dzięki udostępnieniu przez spółkę CAMdivision nagrań z organizowanego niedawno webinarium, które w całości poświęcone było środowisku NX Addictive Manufacturing jako pełnemu rozwiązaniu CAD/CAM/CAE do druku 3D przy użyciu tworzyw i metali. Materiały prezentujące dwie części spotkania dostępne są w serwisie YouTube zupełnie za darmo i bez potrzeby rejestracji.

Więcej informacji na temat oprogramowania NX AM można znaleźć w serwisie spółki CAMdivision. Szczegóły dotyczące rozwiązań HP do druku 3D dostępne są na stronach firmy Integart.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.