Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 23.03.2020 08:16 | 2 komentarze
Dodał: Łukasz Suma

Ares Kudo za darmo

Firma Graebert poinformowała o bezpłatnym udostępnieniu swojego chmurowego systemu CAD. Akcja potrwa do końca maja.

W obliczu zagrożenia związanego z pandemią Covid-19 wiele przedsiębiorstw wprowadza rewolucyjne zmiany w dotychczasowym sposobie działania zmierzające do organizacji pracy w trybie zdalnym. Swoich klientów, jak również całą społeczność CAD w realizacji tych trudnych zadań postanowiła wesprzeć również firma Graebert poprzez zapewnienie bezpłatnego dostępu do licencji systemu Ares Kudo, będącego rozwiązaniem chmurowym CAD przeznaczonym do obsługi rysunków DWG.

Aby skorzystać z bezpłatnej wersji oprogramowania Ares Kudo, należy wejść na jego stronę internetową i utworzyć konto użytkownika Graebert. Pozwoli to uruchomić działającą przez 30 dni bezpłatną wersję próbną całego systemu Ares Trynity of CAD. Pakiet rozwiązań obejmuje moduł chmurowy Ares Kudo, wersję desktop Ares Commander oraz aplikację mobilną Ares Touch. Po zakończeniu miesięcznego okresu próbnego dostęp do rozwiązania Ares Kudo zostanie wydłużony automatycznie do końca maja.

Użytkownicy używający już wcześniej wersji próbnej rozwiązania Ares Kudo, która utraciła ważność, mogą również bezpłatnie korzystać z licencji tego programu do końca maja. W tym celu wystarczy zalogować się do posiadanego konta użytkownika Graebert.

Możliwości rozwiązania zostały zaprezentowane na krótkim filmie, który można znaleźć w serwisie YouTube.

Szczegółowe informacje dotyczące tej oferty będą regularnie aktualizowane na stronie producenta oprogramowania. Więcej danych na ten temat można też uzyskać, kontaktując się z polskim dystrybutorem oprogramowania Ares za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
29.03.2020 12:55
Działa, polecam
28.03.2020 11:24
:) polecam... super rozwiązanie, dostęp do CADa z każdego miejsca...
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.