Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 11.02.2020 11:52 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

3Dexperience World 2020

W znajdującym się w Nashville Music City Center trwa organizowana przez Dassault Systèmes konferencja 3Dexperience World 2020.

Firma poinformowała, że w spotkaniu bierze udział 6 tys. projektantów, inżynierów, producentów, przedsiębiorców, studentów i biznesmenów z różnych branż. Jest to dla nich okazja do nauki,  nawiązania współpracy, wprowadzania innowacji i doświadczania najnowszych technologii 3D stanowiących siłę napędową renesansu przemysłu.

Inauguracyjna edycja 3Dexperience World opiera się na 20-letniej tradycji konferencji SolidWorks World, przeznaczonej dla społeczności projektantów i inżynierów 3D. Dzięki większemu wyborowi możliwości nauki, prezentacji, produktów, nowych technologii i ekspertów, uczestnicy mogą rozwijać i poszerzać swoje umiejętności, aby jeszcze bardziej pomysłowy i skuteczny w sposób reagować na różne procesy związane z tworzeniem nowych doświadczeń, które zmieniają sposób myślenia, pracy i życia.

Podczas 3Dexperience World 2020 użytkownicy oprogramowania SolidWorks mają okazję poznać nowe strategie innowacji biznesowych. Odbywa się to w trakcie dyskusji i prezentacji 3Dexperience Works oraz gamy aplikacji cyfrowych Dassault Systèmes opartych na platformie 3Dexperience i służących do wspólnego projektowania na potrzeby produkcji.

Pozostałe ważne wydarzenia to:

  • prelekcja główna, którą poprowadzi Charles Adler, współzałożyciel i były kierownik działu projektowania w firmie Kickstarter,
  • prezentacje klientów, wynalazców i partnerów w dziedzinie projektowania; wśród prelegentów będą m.in.: Sam Rogers, pionier projektowania addytywnego oraz pilot kombinezonów odrzutowych, Gravity Industries; Mikael Kajbring, CTO, Awake, twórca elektrycznej deski surfingowej Awake; Mike Schultz, założyciel firmy BioDapt, produkującej specjalistyczne protezy; Matt Carney z grupy MIT Media Lab Biomechatronics,
  • ponad 350 sesji technicznych w formie wykładów, warsztatów praktycznych i dyskusji panelowych z udziałem ekspertów na temat innowacji w projektowaniu 3D, zarządzania danymi, symulacji i produkcji,
  • 3Dexperience Playground, specjalna przestrzeń do odkrywania nowych technologii, narzędzi i aplikacji z udziałem ponad 100 partnerów, poznawania innowacji w wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, uczestniczenia w hakathonie i wyzwaniach Model Mania, oraz doświadczania wpływu technologii 3D na edukację i startupy.

„Kontynuujemy długą legendę zbudowaną w ramach społeczności SolidWorks. 3Dexperience World, podobnie jak ubiegłoroczny SolidWorks World, to wyjątkowe spotkanie, na którym entuzjaści 3D mogą myśleć kreatywnie, nawiązywać kontakty i czerpać inspirację z przyszłych osiągnięć technologicznych”, powiedział Gian Paolo Bassi, CEO SolidWorks, Dassault Systèmes. „Uczestnicy poprzednich edycji SolidWorks World wciąż będą mogli znaleźć wszystko, czego doświadczali w poprzednich latach, ale także poznają zastosowania technologii 3D, których się nie spodziewali. Pierwszorazowi uczestnicy znajdą duży wybór rozwiązań i szereg ekspertów, z którymi będą mogli nawiązać kontakt. Dążymy do pokazania wszystkich możliwości istniejących w rozległym ekosystemie Dassault Systèmes, które pomagają naszej społeczności użytkowników w pracy i skutecznym realizowaniu ich ambicji”.

Konferencja odbywa się w dniach 9-12 lutego br. Więcej informacji na temat spotkania można znaleźć w serwisie organizatora.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

3ds max 2010. Animacja 3D od podstaw. Szkoła efektu
Joanna Pasek

Cena: 99.00 zł
Promocja: 64.35
kup na helion.pl
Edgecam. Wieloosiowe toczenie CNC
Przemysław Kochan

Cena: 129.00 zł
Promocja: 83.85
kup na helion.pl
AutoCAD 2019 PL. Pierwsze kroki
Andrzej Pikoń

Cena: 39.90 zł
Promocja: 25.93
kup na helion.pl