Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 13.01.2020 09:32 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Nowy Parasolid

Siemens powiadomił o wydaniu najnowszej wersji jądra Parasolid®. Edycja oznaczona numerem 32 wprowadza możliwości modelowania konwergentnego w modelach mieszanych.

Aktualizacje obejmują ulepszenia technologii Convergent Modeling™, którą można wykorzystać teraz w modelach zawierających powierzchnie B-rep zarówno ściankowe, jak i klasyczne, co umożliwia bardziej wydajne przepływy prac w szerokim zakresie zastosowań. Na przykład w projektach generatywnych, w których nowe produkty są opracowywane autonomicznie w celu spełnienia ograniczeń projektowych, modelowanie konwergentne może przywracać precyzyjne, klasyczne powierzchnie współpracujące do modelu, który został poddany optymalizacji topologii opartej na ściankach. W procesach inżynierii odwrotnej nowa technologia może być wykorzystywana do dodawania precyzyjnych powierzchni analitycznych do zeskanowanych danych części w celu ich ponownej produkcji.

Jądro modelowania geometrycznego Parasolid jest używane we własnym oprogramowaniu Solid Edge® i NX™ firmy Siemens i stanowi rdzeń otwartego, elastycznego ekosystemu Xcelerator. Parasolid jest również wykorzystawany w ponad 350 innych produktów, w tym wielu znanych aplikacji CAD/CAM/CAE/AEC.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w serwisie firmy Siemens Digital Industries Software.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.