Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 04.12.2019 18:01 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Nowa baza modeli

Firma CAD Projekt K&A przygotowała dla swoich klientów nową bazę modeli Wyposażenia wnętrz.

Każdy projektant wnętrz wie, że modeli 3D nigdy nie za wiele, ponieważ kryją się w nich nieskończone pokłady kreatywności i możliwości. Jednocześnie poszukiwanie modeli w internecie bywa kłopotliwe. Co prawda producenci często starają się samodzielnie przygotowywać modele, jednak nie zawsze są prawidłowo wykonane.

Z tego powodu firma CAD Projekt K&A regularnie przygotowuje bazy uniwersalne, które są w pełni kompatybilne z programami z oferty. Najnowsza odsłona bazy Wyposażenia wnętrz to aż 774 modele, a wśród nich meble do wszystkich pomieszczeń, przydatne dodatki i prawie 100 roślin doniczkowych, które pomogą zazielenić projekty.

Ważnym trendem na 2020 rok jest ogólnie rozumiane eko. Czy to w kwestii stosowanych materiałów, czy projektowania zieleni. Jednym z kluczowych trendów jest biophilic design. który opiera się na umiejętnym łączeniu zieleni z architekturą. W bazie Wyposażenia wnętrz producent umieścił blisko 100 modeli roślin, aby zachęcić projektantów do wybierania tego kierunku.

Producent oprogramowania przygotował modele 3D kilku ekskluzywnych elementów wyposażenia jak na przykład Out/In high easy chair, czy fotel Magic Hole zaprojektowane przez Philippe Starck'a. Wzrok przyciąga również wanna Lunetta włoskiej marki Antionio Lupi. Warto również zwrócić uwagę na wyróżniony Must Have stół Hub Table, którego autorem jest Yves Béhar. Kluczowym elementem podczas projektowania wnętrza są lampy. Wśród ciekawych i klasycznych modeli wyróżniają się wisienki, które zaprojektowała Nika Zupanc.

Baza jest dostępna bezpłatnie dla tych użytkowników programów z oferty CAD Projekt K&A, którzy posiadają aktualny pakiet serwisowy. Osoby zainteresowane zakupem bazy lub pakietu serwisowego proszone są o kontakt z producentem.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w serwisie spółki.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.