Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 15.11.2019 10:00 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Noyen stawia na Siemensa

Producent maszyn i przemysłowych urządzeń myjących wykorzystuje platformy Solid Edge i Teamcenter do optymalizacji procesu obsługi zamówień. Rozwiązania oferowane przez Siemensa pozwalają firmie Noyen skrócić czas projektowania o 30%.

Lider branży

Firma Noyen (wcześniej GT85) została założona w roku 1999 i specjalizuje się w projektowaniu i produkcji myjni przemysłowych. Swoje rozwiązania dostarcza głównie przedsiębiorstwom działającym w branży lotniczej i motoryzacyjnej, ale również elektrotechnicznej, mechanicznej i energetycznej. „Oferta produktowa Noyen zaspokaja pełną gamę potrzeb naszych klientów” –zauważa Zbigniew Kurant, prezes zarządu firmy Noyen. „Oznacza to, że nie chcemy pełnić jedynie roli dostawcy maszyn czy środków chemicznych. Oferujemy kompleksowe rozwiązanie, od fizycznych elementów instalacji, przez analizę procesów, projekt, szkolenia, aż po doradztwo i serwis”.

Noyen oferuje swoim klientom urządzenia serii Compact. Są to myjnie przeznaczone do mycia detali metodą natryskowo-zanurzeniową. Inną serią urządzeń przeznaczonych do mycia części i podzespołów mechanicznych są myjnie natryskowe mniejszych gabarytów serii Smart. Ponadto, firma Noyen posiada w swojej ofercie urządzenia serii Ultra przeznaczone do mycia w roztworach wodnych wspomaganych przez system oczyszczania ultradźwiękami. Tego rodzaju myjki są wykorzystywane do detali wykonanych z metalu, szkła lub tworzyw sztucznych. By zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów, firma Noyen wprowadziła rozwiązania „uszyte na miarę”, czyli serię urządzeń Expert, które są projektowane pod kątem specjalnych rozwiązań produkcyjnych i są dostosowane do potrzeb konkretnego projektu.

„Poza systemami myjącymi, w ofercie firmy Noyen znajdziemy urządzenia pomiarowe Metrics oraz roboty przemysłowe Robotics, które tworzą kompletną, zaawansowaną linię produkcyjną składającą się ze stanowiska załadunku/ rozładunku, robota załadunkowego, frezarki, tokarki, znakowarki laserowej oraz maszynę do gratowania” – dodaje Krzysztof Jasiński, dyrektor handlowy firmy Noyen. „Oferujemy również rozbudowaną gamę produktów chemii przemysłowej i świadczymy specjalistyczne usługi laboratoryjne, takie jak kontrola czystości technicznej, badanie odporności na korozję w komorze solnej czy testy w komorze klimatycznej”.

Aby sprostać wyzwaniom związanym z objęciem przez firmę pozycji lidera rynku, zarząd Noyen zdecydował się na wdrożenie oprogramowania Solid Edge® i Teamcenter® oferowanego przez Siemens Digital Industries Software.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.