Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 16.09.2019 12:26 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Innovation Workshop – Polska

Autodesk zaprasza na cykl spotkań poświęconych możliwościom optymalizacji procesów w firmach przemysłowych.

Przemysł 4.0, będący w założeniu ogromną zmianą dotychczasowego podejścia do wytwarzania produktów, stanowi dla polskich małych i średnich przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego szansę na to, aby zwiększyć swoją konkurencyjność i rentowność. Jak tego dokonać? Jakie decyzje będą kluczowe? Jak zmienić swoje podejście? Odpowiedzi na te pytania zamierzają udzielić eksperci firmy Autodesk podczas warsztatów organizowanych w sześciu polskich miastach.

Nadrzędnym celem bezpłatnych warsztatów Innovation Workshop – Polska jest pokazanie, jak optymalizacja procesów w firmach przemysłowych pozwalająca tworzyć lepsze produkty wpływa pozytywnie na generowanie większych zysków, a co najważniejsze – ułatwia spełnianie oczekiwań klientów. Podczas warsztatów omawiane będzie pięć strategicznych obszarów budowy trwałej przewagi konkurencyjnej: masowa personalizacja, współpraca, elastyczna produkcja, obsługa klienta oraz produkt jako usługa.

Kierownicy, dyrektorzy i prezesi firm produkcyjnych i projektowych, którzy są zaangażowani w poszczególne etapy procesu produkcji – od koncepcji, przez projekt, produkcję, sprzedaż po obsługę posprzedażową klienta – poznają nowe sposoby na zwiększenie efektywności i zachowanie konkurencyjności na wymagającym rynku.

Całodniowe warsztaty odbędą się w sześciu miastach Polski: Sopocie (10.10), Wrocławiu (19.11), Katowicach (20.11), Rzeszowie (21.11), Poznaniu (26.11) oraz w Warszawie (27.11). Spotkania będą prowadzone przez doświadczonych przedstawicieli firmy Autodesk – Joannę Golonkę, konsultanta ds. rozwiązań dla przemysłu, oraz Martina Penaza, pełniącego rolę D&M innovation consultant.

O tym, co może dać udział w warsztatach mówi Asif Moghal, senior manufacturing industry manager w firmie Autodesk: „Firmy projektowe i produkcyjne stale poszukują sposobów na ulepszenie swoich produktów, zwiększenie sprzedaży i generowanie większych zysków. Nie jest to jednak tak proste, jak kiedyś. Zmieniła się natura popytu, charakter produktów, a także sposób ich wytwarzania. Aby sprostać tym wyzwaniom, wiele firm szuka odpowiedzi w rozwiązaniach cyfrowych. W jaki sposób technologie cyfrowe mogą przyczynić się do wzrostu i poprawy rentowności, których potrzebuje przemysł? Uczestnicy warsztatów poznają założenia Strategii Cyfrowej, którą od ręki będą mogli wdrożyć w swojej firmie, a także poznają pięć kluczowych funkcji, które zmieniają sposób projektowania, tworzenia i sprzedaży produktów. Eksperci podzielą się wieloma przykładami realizacji u klientów, którzy wykorzystują te technologie by sprostać wyzwaniom czwartej rewolucji przemysłowej”.

Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracji na warsztaty Innovation Workshop dostępne są w serwisie Autodesku.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.