Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 03.09.2019 12:03 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

ROI z druku 3D

Firma CadXpert zaprasza na bezpłatne szkolenie online, podczas którego przedstawi korzyści wynikające z zastosowania technologii druku 3D w procesach prototypowania i wytwarzania.

W trakcje spotkania będzie można się dowiedzieć, dlaczego druk 3D rozpowszechnił się w firmach produkcyjnych, a także przekonać się, jakie możliwości dają technologie addytywne i jakie są koszty ich stosowania. Podczas webinarium przedstawionych zostanie kilka wdrożeń drukarek 3D w firmach działających w różnych gałęziach przemysłu. Przedstawiciele organizatora zaprezentują również przykładowe analizy ROI oraz podpowiedzą, jak osiągnąć szybki zwrot z inwestycji w druk 3D.

Szkolenie poprowadzi Maciej Broś – specjalista ds. technologii przyrostowych. Webinarium odbędzie się w czwartek 5 września o godz. 11:00. Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się za pomocą odpowiedniego formularza.

Więcej informacji o szkoleniach i warsztatach z druku 3D znajduje się na stronie firmy CadXpert.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.