Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 02.09.2019 07:19 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

CADMAT 2020

Już za trzy tygodnie w Krakowie odbędzie się kolejne, 12. już spotkanie organizowane przez firmę MAT.

CADMAT to jedno z największych w Polsce spotkań dla branży projektowej. Corocznie biorą w nim udział architekci, konstruktorzy, instalatorzy, mechanicy, inżynierowie ds. infrastruktury wodno-lądowej, deweloperzy, inwestorzy oraz osoby zainteresowane tematyką CAD/BIM.

Udział w spotkaniu ma być okazją, aby poznać nowinki technologiczne dla branży projektowej i najnowsze funkcje programów firmy Autodesk, zobaczyć nowoczesny sprzęt, który może się przydać w biurze, a także wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach, nawiązać nowe relacje biznesowe, dowiedzieć się, jak wykorzystać BIM 7D w praktyce oraz przekonać, jak inwestor może zaoszczędzić, dzięki projektowi wykonanemu w technologii BIM i odpowiednim analizom.

W tym roku odbędzie się 12. edycja spotkania. Wydarzenie planowane jest na 25 września 2019 roku w hotelu Best Western Premier znajdującym się przy ul. Opolskiej 14A w Krakowie. Organizatorem konferencji jest firma MAT, a głównymi współorganizatorami Autodesk i Hewlett Packard. Serwis CAD.pl jest patronem medialnym imprezy.

Szczegółowy program spotkania można znaleźć na stronach przedsiębiorstwa MAT.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.