Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 05.08.2019 08:50 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

CAMdvision na AMM 2019

Spółka CAMdivision zaprasza na tegoroczne Additive Manufacturing Meeting, które odbędzie się w połowie września we Wrocławiu.

AMM to międzynarodowa konferencja użytkowników technologii przyrostowych. Głównym celem spotkania jest budowa platformy wymiany wiedzy i doświadczeń między ośrodkami naukowo-badawczymi i przemysłowymi w obszarze technologii AM. Szczególny nacisk zostanie położony na zagadnienia z obszaru modelowania CAx, wytwarzania, nowych materiałów, rozwoju procesów oraz ich aplikacji.

W tym roku planowane są 24 prelekcje w ramach 9 sesji, w tym spotkania warsztatowe oraz sesja plakatowa młodych naukowców. Odbędą się też panele tematyczne dotyczące takich zagadnień jak: analiza i symulacja, zastosowania biomedyczne, nowe materiały i technologie, nowe modele businessowe i zastosowanie technologii przyrostowych w przemyśle. Wśród prelegentów będzie przedstawiciel CAMdivision, który opowie o zastosowaniach oprogramowania NX w kontekście Additive Manufacturing.

Tegoroczne Additive Manufacturing Meeting (AMM 2019) odbędzie się w budynku H-14 znajdującym się przy Bulwarze Politechniki Wrocławskiej przy wyb. Stanisława Wyspiańskiego 40 w dniach 18-19 września br.

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć w serwisie organizatora. Dodatkowe informacje o rozwiązaniu NX i oferowanych przez nie możliwościach związanych z drukiem 3D dostępne są na stronach CAMdivision.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.