Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 19.07.2019 09:38 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Aktualizacja rozszerzeń ZWCAD-a

Spółka Szansa powiadomiła niedawno o dostosowaniu swoich aplikacji rozszerzających możliwości środowiska ZWCAD do wymagań wersji 2020.

Aktualizacji doczekała się większość rozszerzeń oferowanych przez firmę. Są to: ZWTraffic, ZWGeo, ZWMetric, ZWNesting, ZWToolbox oraz ZWBlocks. Na odświeżenie nadal czeka rozwiązanie ZWTextile, nad którego nową wersją trwają obecnie prace.

Dopasowanie do nowej wersji ZWCAD-a nie oznacza zwykle wyłącznie zapewnienia możliwości uruchomienia nakładki, ale również wyposażenie ją w dodatkowe funkcje, takie jak aktywna tabela punktów w ZWGeo, znaki zmiennej treści w ZWTraffic, układanie elementów z opisem w ZWNesting i wiele innych.

Firma zapowiada, że wkrótce opublikowane zostaną nowe, dostosowane do wymagań środowiska do ZWCAD 2020 wersje pozostałych dodatków należących do jej oferty, a opracowywanych przez partnerów.

Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć w serwisie Szansy.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.