Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 19.07.2019 15:21 | brak komentarzy

Gemini CAD X19

W tym roku na rynku pojawiła się najnowsza wersja znanego systemu do konstrukcji i stopniowania szablonów odzieżowych i meblarskich – Gemini CAD X19.

Wraz z nową wersją wprowadzony został nowy standard systemów CAD. Z zacisza biurka konstruktora lub krojczego system wychodzi na świat poprzez wszystkie dodatki i możliwości współpracy zdalnej, funkcji e-commerce, pliki w chmurze itd. Dodatkowo umożliwia większą kontrolę na projektem i jego modyfikacjami oraz umożliwia tworzenie szablonów stopniowanych razem z naniesioną grafiką i późniejszy wydruk szablonów i grafiki bezpośrednio na materiale.

Najnowsza wersja dostępna programu jest u polskiego dystrybutora – firmy Proficad, która prowadzi bezpłatne prezentacje systemu również u klienta.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie przedsiębiorstwa.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.