Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 18.06.2019 07:50 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Studencki konkurs SolidWorks

Ruszyła kolejna edycja studenckiego konkursu projektowego SolidWorks organizowanego przez firmę SolidExpert.

„You Can Design – Space Edition” to już piąta odsłona cieszącego się sporą popularnością konkursu, w którym do wygrania są w tym roku takie nagrody, jak komputer Microsoft Surface, iPad oraz zestaw manipulatorów 3Dconnexion. Zadaniem konkursowym jest wykonanie projektu o dowolnej tematyce w oprogramowaniu SolidWorks. Liczy się kreatywność, ale również poziom zaawansowania i poprawność wykonania.

„Nasz konkurs co roku przyciąga studentów ze wszystkich uczelni technicznych. Co więcej w ubiegłorocznej edycji swoje zaangażowanie wykazały również koła naukowe. Cieszy nas fakt, że jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym dostawcą SolidWorksa w środowisku akademickim. Oczywiście dzieje się tak, ponieważ staramy się wspierać i angażować w wiele studenckich inicjatyw. Mam nadzieję, że również w tym roku projekty konkursowe zaskoczą nas swoją kreatywnością i profesjonalizmem” – tak o konkursie wypowiedziała się Anna Dziedzic, specjalista ds. edukacji w firmie SolidExpert.

Laureaci zostaną zaproszeni na coroczną konferencję SolidExpert w Krakowie, podczas której na scenie odbiorą nagrody. W ubiegłym roku, zwycięzcami zostali członkowie grupy AGH Space Systems.

Zgłoszenia można przesyłać do 30 września br. za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie organizatora.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.