Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 17.06.2019 07:41 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Prezentacja ZWCAD-a 2020

Spółka Szansa zaprasza na prezentację nowej wersji oprogramowania ZWCAD, która odbędzie się w połowie lipca w Bielsku-Białej.

Będzie to pierwszy pokaz nowości wprowadzonych w środowisku ZWCAD 2020, a przy okazji będzie się można zapoznać z możliwościami oferowanych przez firmę nakładek branżowych.

Spotkanie odbędzie się 18 lipca br. w godzinach od 10:00 do 12:00 w siedzibie Szansy znajdującej się w Bielsku-Białej przy ul. Chryzantemowej 5.

Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona, dlatego warto już teraz zarejestrować się na spotkanie za pośrednictwem strony organizatora.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.