Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 22.05.2019 09:55 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Innowacje 4.0 – Przyszłość Tworzenia

Autodesk przypomina o organizowanej na początku czerwca br. w Warszawie konferencji poświęconej innowacjom w branży przemysłowej.

Tylko co piąte przedsiębiorstwo przemysłowe w Polsce wykazuje aktywność innowacyjną, jak wynika z danych GUS. Dlaczego warto inwestować w innowacje oraz jak pozyskać fundusze na ich rozwój w firmach opowiedzą prelegenci konferencji firmy Autodesk, odbywającej się 4 czerwca br. w Centrum Konferencyjnym Polin.

Kluczem w sprostaniu globalnej konkurencji na rynku przemysłowym jest tworzenie nowoczesnej gospodarki opierającej się na innowacyjnym podejściu do projektowania i produkcji. Jak wprowadzić firmę na ścieżkę Przemysłu 4.0, tworzyć lepsze produkty i osiągnąć sukces? Autodesk zaprasza do rejestracji na konferencję „Innowacje 4.0 – Przyszłość Tworzenia”, która już za dwa tygodnie odbędzie się w Warszawie. Celem wydarzenia jest dostarczenie inspiracji, rozwiązań strategicznych i narzędzi do wzmocnienia przewagi konkurencyjnej innowacyjnych przedsiębiorstw z branży przemysłowej. W konferencji udział wezmą też przedstawiciele Agencji Rozwoju Przemysłu, którzy przybliżą tematykę programów wspierających transfer innowacyjnych technologii i założenia projektu „Sieć Otwartych Innowacji”. W jego ramach można pozyskać fundusze na rozwój innowacji w firmach.

Konferencja „Innowacje 4.0 – Przyszłość Tworzenia” jest przeznaczona dla osób związanych z polskim przemysłem i mających bezpośrednie przełożenie na rozwój produktów i procesy produkcyjne w firmach. Całodzienne wydarzenie zostanie podzielone na dwie części – sesję plenarną oraz indywidualne ścieżki tematyczne, dopasowane do potrzeb uczestników:

1. Ścieżka techniczna – dla inżynierów, konstruktorów i projektantów, bezpośrednio tworzących i zarządzających działami: produkcji, projektowymi i rozwoju;

  • Życie produktu i przyszłość wytwarzania

2. Ścieżka dla kadry zarządzającej – dla kierowników i dyrektorów działów sprzedaży, marketingu, rozwoju i innych departamentów, wspomagających funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstw; do wyboru:

  • Innovation Workshop, czyli jak z sukcesem wprowadzić firmę w erę Przemysłu 4.0? lub
  • Jak wygrywać więcej przetargów – wyzwania w procesie tworzenia oferta dla klientów oraz PLM – łączenie ludzi, procesów i danych

Uczestnicy dowiedzą się jak sprostać obecnym wymaganiom rynkowym oraz jak przygotować się na stale zmieniającą się wizję przyszłości. Oprócz prelekcji prowadzonych przez polskich i międzynarodowych ekspertów firmy Autodesk zaprezentowane zostaną także inspirujące przykłady wdrożeń innowacyjnych rozwiązań Przemysłu 4.0 w firmie Newag, jednego z czołowych producentów taboru szynowego w Polsce oraz firmy Astronika, której mechanizm wbijający „Kret” został wysłany na misję na Marsie.

Konferencji towarzyszyć będzie wystawa stoisk partnerów i sponsorów wydarzenia, gdzie uczestnicy będą mogli wypróbować narzędzi przyspieszających innowacje, zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami oraz porozmawiać z przedstawicielami firm.  Wydarzenie to także okazja do wymiany poglądów oraz doświadczeń, zdobycia nowych kontaktów biznesowych i nawiązania współpracy.

Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracji na konferencję „Innowacje 4.0 – Przyszłość tworzenia” dostępne są na stronie organizatora.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.