Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 21.05.2019 15:16 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

CAMdivision na SciTech City

CAMdivision zaprasza do odwiedzenia w najbliższych dniach SciTech City i poznania najciekawszych technologii i najlepszych rozwiązań.

SciTech City to inicjatywa organizowana w ramach Cracow Tech Week, dzięki której będzie można zapoznać się z wirtualną rzeczywistością, poznać działanie łazika marsjańskiego i „usłyszeć obraz”. Podczas imprezy swoje najnowsze technologie zaprezentują wiodące polskie uczelnie, instytuty badawcze, startupy, innowatorzy i wizjonerzy.

Jest wśród nich firma CAMdivision, która przedstawi rozwiązanie Fibersim umożliwiające przeprowadzenie kompletnego procesu opracowania produktu kompozytowego, oferując przy tym nawet 80% oszczędność czasu niezbędnego na projektowanie i skracając czas wprowadzania zmian w projekcie nawet o 95% przy jednoczesnym zapewnieniu przestrzegania odpowiednich norm i specyfikacji technicznych.

SciTech City zaplanowany został na dwa najbliższe dni, tj. 22 i 23 maja br. Cały Cracow Tech Week potrwa do czwartku 23 maja włącznie. Udział w imprezie jest bezpłatny, wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji.

Więcej informacji na temat inicjatywy można znaleźć w jej serwisie WWW.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.