Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 09.05.2019 05:28 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

DS i... BHP

Firmy Dassault Systèmes i BHP nawiązały długoterminowe partnerstwo strategiczne, mające na celu zastosowanie technologii cyfrowych w górnictwie.

BHP to jeden z największych na świecie koncernów wydobywczych. Połączenie doświadczeń i zasobów obydwu firm umożliwi odblokowanie wartości przez wykorzystanie technologii sprawdzonych w innych branżach wobec podstawowych dziedzin górnictwa, takich jak nauki o Ziemi i inżynieria zasobów. Partnerstwo ma pomóc w osiągnięciu nowego poziomu zrozumienia zasobów i potencjału operacyjnego dzięki zaangażowaniu obydwu przedsiębiorstw w kwestie związane z bezpieczeństwem i zrównoważonym rozwojem.

„Firmy BHP i Dassault Systèmes łączy wspólna wizja i ambicje związane z branżą wydobywczą w XXI wieku” – mówi Bernard Charlès, wiceprezes i dyrektor generalny firmy Dassault Systèmes. „Dzięki cyfryzacji wszystkich operacji od planowania po eksploatację, nasza platforma 3Dexperience zapewnia korzyści związane ze stosowaniem wirtualnych, bliźniaczych kopii procesów, tworząc także innowacyjne i sprzyjające współpracy środowisko ukierunkowane na szeroko rozumianą optymalizację. Tego rodzaju podejście transformacyjne, które doskonale sprawdziło się w branży produkcyjnej, zwiększa zwinność biznesową, pozwala lepiej przewidywać zmiany, podnosi innowacyjność technologii wydobywczych, a także pozwala znacznie obniżyć koszty w całym cyklu eksploatacji”.

Więcej informacji na temat działalności DS w tym zakresie można znaleźć w serwisie firmy.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.