Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 08.05.2019 09:52 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

GM System na SmartAuto

GM System zaprasza do udziału w konferencji i wystawie SmartAuto, która odbędzie się pod koniec miesiąca we Wrocławiu.

SmartAuto to – zadaniem organizatora – pierwsze w Polsce wydarzenie w tematyce automobilności i elektromobilności, łączące najlepszych światowych ekspertów w projektowaniu, testowaniu, wdrażaniu i komercjalizacji najnowszych technologii w motoryzacji. Spotkanie przeznaczone jest nie tylko dla ekspertów, projektantów, producentów i dostawców, ale również dla wszystkich zainteresowanych tym, jak będzie wyglądała przyszłość motoryzacji.

Przedstawiciel firmy GM System, Jakub Kręcisz, wygłosi podczas imprezy prelekcję pt. „Oprogramowanie Siemens NX – projektowanie wiązek elektrycznych w Routing Electrical”, przedstawiając parametryczne narzędzie 3D do projektowania przewodów elektrycznych i okablowania. W trakcie prezentacji pokazane zostaną wybrane funkcje oprogramowania NX.

Więcej informacji na temat konferencji SmartAuto można znaleźć w poświęconym jej serwisie WWW.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.