Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 06.05.2019 07:05 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Nowe skanery Creaforma

Kanadyjskie przedsiębiorstwo Creaform poinformowało niedawno o wprowadzeniu na rynek dwóch nowych urządzeń.

Trzeciej generacji doczekały się wykorzystywane w profesjonalnych zastosowaniach ręczne skanery Go!SCAN 3D oraz HandySCAN 3D. Urządzenia zostały wyposażone w udoskonaloną optykę oraz usprawnione algorytmy przetwarzania danych, co wpłynęło na poprawienie ich osiągów i polepszenie komfortu pracy użytkowników.

Zarówno nowy Go!SCAN SPARK, jak i HandySCAN BLACK oferują lepsze parametry, takie jak czterokrotnie większą rozdzielczość skanowania trzykrotnie większą szybkość działania i zwiększoną dokładność. Urządzenie HandySCAN BLACK dostępne jest ponadto w dwóch różniących się nieco możliwościami wersjach: BLACK oraz BLACK|Elite.

Obydwa skanery będą miały swoją europejską premierę na targach Control international, które odbędą się w Stuttgarcie w dniach 7-10 maja br. Producent zachęca również do udziału w bezpłatnych webinariach, podczas których prezentowane będą urządzenia.

Więcej informacji na temat skanerów można znaleźć na stronach firmy Creaform.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.