Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 30.04.2019 16:39 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

NX Rapid CAD

Firma CAMdivision poinformowała o opracowaniu nowego modułu rozszerzającego możliwości środowiska NX.

Moduł NX Rapid CAD to autorski pakiet firmy CAMdivision rozszerzający aplikację NX CAD oraz NX Drafting o dodatkowe funkcje oraz w pełni z nimi zintegrowany. Rozwiązanie oferuje operacje usprawniające prace zarówno z pojedynczymi częściami, całymi gotowymi podzespołami, jak i dokumentacją płaską. Zbiór funkcji zawartych w pakiecie NX Rapid CAD został dobrany na bazie doświadczenia działu technicznego firmy oraz na sugestiach użytkowników oprogramowania NX.

Rozwiązanie jest przeznaczone tylko i wyłącznie dla klientów firmy CAMdivision. Opis wybranych funkcji pakietu wraz z materiałami wideo przedstawiającymi jego możliwości został zamieszczony w serwisie przedsiębiorstwa.

Zainteresowani poznaniem funkcji rozwiązania NX Rapid CAD mogą zapisać się na bezpłatne, godzinne webinarium, które odbędzie się 16 maja br. o godzinie 11:00. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie wydarzenia.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.