Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 10.04.2019 07:52 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Parametrycznie w IronCAD-zie

Spółka TMSys zaprasza do obejrzenia filmu przedstawiającego sposób tworzenia parametrycznego projektu balustrady w IronCAD-zie.

Program IronCAD umożliwia szybkie i intuicyjnie wykonywanie parametrycznych projektów konstrukcji. Dzięki opcji włączenia uchwytów edycyjnych dla całego złożenia użytkownik może łatwo zmieniać jego gabaryty. Z kolei narzędzie TriBall przyśpiesza kopiowanie i pozycjonowanie części w tego typu projektach.

TMSys zachęca do obejrzenia zamieszczonego w serwisie YouTube filmu instruktażowego, który pokazuje, jak wykonać od podstaw parametryczny projekt balustrady. Przedstawiony jest na nim również sposób, w jaki można dodać wiązania i korzystać z tabeli parametrów.

Więcej informacji o programie IronCAD można znaleźć na stronie dystrybutora.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.