Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 13.03.2019 00:00 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

3DEXPERIENCE w Delphia Yachts

Firma CADSOL poinformowała o pierwszym w Polsce wdrożeniu platformy 3DEXPERIENCE w branży stoczniowej.

CADSOL od 25 lat wspiera polskie przedsiębiorstwa w prowadzeniu prac inżynierskich. Przez ten czas nawiązano współpracę z kontrahentami z różnych sektorów, dostarczając rozwiązania usprawniające prowadzenie prac projektowych, analiz i symulacji, a także zarządzania całym projektem.

Największy klient z branży stoczniowej – Delphia Yachts – od 27 lat stara się realizować swoją ideę True Yachts, czyli jachty z powołania. Współpraca z firmą, która wytwarza tak zaawansowane i luksusowe produkty, od początku była bardzo interesującym wyzwaniem dla wrocławskiego przedsiębiorstwa. Dlatego zaproponowano platformę 3DEXPERIENCE jako najbardziej nowoczesne rozwiązanie do współpracy grupowej w zakresie cyfrowego prototypowania.

Więcej informacji na temat działalności i oferty firmy CADSOL można znaleźć na jej stronach internetowych.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.