Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 13.03.2019 07:04 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

NX Trial On-line

Zainteresowani praktycznym sprawdzeniem oprogramowania NX mają do dyspozycji nową możliwość – od teraz mogą je przetestować online.

Firma CAMdivision jako największy dostawca oprogramowania NX CAx w Polsce i wiodący w Europie wprowadza ciągle nowe pakiety rozwiązań Industry 4.0 do swojej oferty CAx/PLM. Tym razem – z pewnością jako pierwszy partner handlowy firmy Siemens PLM Software w Europie – oferuje możliwość przeprowadzenia bezpłatnych testów oprogramowania NX online, czyli w przeglądarce internetowej.

Użytkownik nie musi instalować programu na firmowym sprzęcie, wystarczy mu dostęp do internetu. Osoba testująca otrzymuje czasowy dostęp do wersji testowej NX online (w przeglądarce internetowej) oraz materiałów szkoleniowych i testuje wybrany pakiet NX CAx, również na własnych modelach.

Możliwość ta została jak dotąd udostępniona dla środowiska NX CAx, ale przygotowane są już prekonfiguracje środowisk Solid Edge, FiberSIM i Tecnomatix, zainteresowani mogą więc uzgodnić z przedstawicielami firmy CAMdivision dostępność określonych konfiguracji do testów.

W ramach pakietu NX Trial On-line zapewniany jest:

  • bezpłatny dostęp do środowiska NX online,
  • polskie materiały szkoleniowe,
  • polskie filmy szkoleniowe,
  • wstępne szkolenie,
  • pomoc i konsultacje w trakcie testów.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z firmą za pomocą telefonu (tel. 71 780 30 20 lub 504 20 60 79), poczty elektronicznej lub formularza dostępnego na stronie przedsiębiorstwa. Przedstawiciel CAMdivision skontaktuje się i omówi szczegóły. Oferta skierowana jest do firm.

Więcej szczegółów na ten temat dostępnych jest w serwisie przedsiębiorstwa.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.