Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 06.02.2019 06:24 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

CAMdivision znów na topie!

Spółka CAMdivision otrzymała prestiżowy tytuł Top European Partner for Manufacturing Engineering Software FY18.

Wręczenie nagrody obyło się na dorocznej konferencji partnerów biznesowych Siemens PLM Software z regionu EMEA (Converge EPLS Partner Leadership Summit 2019), która odbyła się w hiszpańskim Alicante w dniach 29-30 stycznia 2019 roku.

Warto przypomnieć, że CAMdivision w ciągu ostatnich 11 lat jako jedyna firma z Polski zdobyła aż sześć europejskich wyróżnień Siemens PLM Software.

Ponadto spółka otrzymała tytuł Top Partner in Poland FY18.

Platinum Smart Expert w NX CAD/CAM

CAMdivision Sp. z o.o. jest autoryzowanym, pierwszym w Polsce platynowym partnerem handlowym Siemens Industry Software. W ubiegłym roku jako jedyna firma w Polsce otrzymała prestiżowy tytuł Platinum Smart Expert Siemens Partner w dziedzinie NX CAD/CAM. Jest to potwierdzenie najwyższych kompetencji i specjalizacji w tym obszarze.

Industry 4.0

Otrzymana nagroda to efekt docenienia starań przedsiębiorstwa w wprowadzaniu na polski rynek nowatorskich produktów Siemens PLM Software związanych bezpośrednio z ideą Industry 4.0 tj.:

  • NX Additive Manufacturing – druk 3D tworzyw i metalu,
  • NX CAM Robotics – programowanie robotów (frezujące, spawająe, przechwytujące itd.),
  • Fibersim – projektowanie części kompozytowych.

„Naszą ofertę poszerzyliśmy również o Tecnomatix, tj. środowisko do projektowania i optymalizacji zrobotyzowanych hal, linii produkcyjnych i gniazd roboczych” – powiedział Artur Bielicz, prezes spółki CAMdivison. „Oprogramowanie może być stosowane zarówno w przemyśle automotive (np. linie do produkcji nadwozi czy silników), jak i np. do automatyzacji linii produkcyjnych do produkcji elementów z tworzyw sztucznych”.

CAMdivision od 2007 roku oferuje rozwiązania CAx/PLM w oparciu o system NX firmy Siemens. Przedsiębiorstwo ma największe doświadczenie w Polsce we wdrożeniach pakietów NX CAD/CAM, specjalistycznych aplikacji do konstrukcji form wtryskowych NX Mold i wykrojników NX Progressive oraz tworzeniu wieloosiowych postprocesorów z symulacją kinematyki maszyn na bazie kodu NC.

Gratulujemy tego osiągnięcia całemu zespołowi CAMdivision i życzymy kolejnych sukcesów!

Więcej informacji o działalności CAMdivision można znaleźć w serwisie firmy.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.