Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 14.12.2018 18:56 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Premiera IronCAD-a 2019

Firma TMSys poinformowała o ukazaniu się środowiska IronCAD 2019. Jest to jubileuszowa, 20. wersja programu, z którego z powodzeniem korzysta aktualnie ponad 1500 polskich firm z różnych branż.

IronCAD 2019 to ‒ zdaniem dystrybutora ‒ zdecydowany krok naprzód pod względem wydajności i funkcjonalności. Program cechuje znaczny wzrost szybkości działania, zwłaszcza w trakcie pracy z dużymi zespołami. Oferuje on również wiele nowych narzędzi i funkcji, które skutecznie ułatwią pracę projektantów maszyn i urządzeń.

Do najważniejszych nowości zaliczają się m.in.: nowe funkcje do projektowania konstrukcji blaszanych, rozszerzone możliwości projektowania w oparciu o punkty magnetyczne, obsługa najnowszych formatów CAD 3D, nowa funkcjonalność dla modułu Rysunek oraz szybsza wymiany danych z klientami i współpracownikami. Dzięki ulepszeniu zarówno interfejsu użytkownika, jak również narzędzia do pozycjonowania TriBall, praca jest prostsza i bardziej intuicyjna.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.