Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 06.12.2018 07:10 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Darmowa książka o NX CAM

Odpowiadając na liczne postulaty spływające z wielu stron, firma CAMdivision postanowiła bezpłatnie udostępnić obszerne fragmenty kolejnej książki. Chodzi o pozycję „NX CAM Virtual Machine”.

Publikacja liczy ponad 200 stron i jest dostępna bezpłatnie w formacie PDF wraz z dodatkowymi plikami do ćwiczeń i filmami instruktażowymi.

Udostępnione rozdziały książki pozwolą poznać filozofię programowania obróbki w środowisku NX CAM od wczytania detalu, przez definicję środowiska pracy oraz obróbkę zgrubną i wykańczającą, aż po symulację obróbki na bazie kodu NC.

Dodatkowa część, opisująca edycję importowanych modeli za pomocą narzędzi Synchronous Technology, może zainteresować nie tylko technologów, ale również konstruktorów.

Ebook jest przeznaczony zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, dla obecnych i potencjalnych użytkowników systemu NX CAM. Z podręcznika mogą również skorzystać użytkownicy innych systemów CAM, pragnący poznać podstawy pracy w środowisku NX CAM, a także możliwości Technologii Synchronicznej.

CAMdivision Sp. z o.o. jest największym polskim dostawcą rozwiązania NX CAM (ponad 75% rynku) i od wprowadzenia do oferty właśnie tego produktu firma rozpoczęła 10 lat temu swoją współpracę z przedsiębiorstwem Siemens PLM Software, tłumacząc interfejs NX CAM 4.0 oraz tworząc pierwszy polski podręcznik.

Formularz umożliwiający pobranie książki i dodatkowe informacje są dostępne na stronie CAMdivision.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.