Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 03.12.2018 07:27 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Spotkania Szansy

Spółka Szansa zaprasza na dwa krótkie odbywające się w połowie grudnia w Katowicach spotkania poświęcone możliwościom oprogramowania ZWCAD 2019.

Pierwsze seminarium dotyczyć będzie możliwości najnowszej wersji samego rozwiązania CAD. Dwugodzinne spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00. O 13:00 na kolejne dwie godziny Szansa zaprasza osoby związane z branża projektowania drogowego na prezentację funkcji nowego ZWCAD-a oraz branżowej nakładki ZWTraffic.

Obydwa spotkania odbędą się w Katowicach przy ul. Opolskiej 15. Udział jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji, a liczba miejsc jest ograniczona. Uczestnicy mogą liczyć na sporą dawkę wiedzy i atrakcyjne rabaty na zakup prezentowanych przez Szansę rozwiązań.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na profilu firmy w serwisie FB.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.