Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 02.11.2018 19:56 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

3Dexperience w GE Aviation

Dassault Systèmes umożliwia GE Aviation stymulowanie innowacji i wydajności w całym cyklu życia struktur lotniczych poprzez wdrożenie platformy 3Dexperience.

Platforma 3Dexperience pomaga GE Aviation w rozwijaniu wątku cyfrowego zapewniającą ciągłość działania i współpracę w całym przedsiębiorstwie. Obejmuje to definicję wymagań, projektowanie, analizę, symulację, produkcję, kwalifikację i obsługę rozwoju nowych technologii i technik produkcji.

„Wdrożenie platformy 3Dexperience w GE Aviation Hamble wspiera stały rozwój innowacyjnych struktur lotniczych dla przemysłu”, powiedział Paulo Mancilla, executive engineering leader zakładu GE Aviation w brytyjskim Hamble. „Pozwala nam to na wykorzystanie takich technik jak cyfrowe modelowanie 3D począwszy od projektowania, poprzez produkcję, a skończywszy na kwalifikacji do tworzenia wysokowydajnych struktur lotniczych dla branży lotniczej”.

Platforma 3Dexperience udostępnia intuicyjne aplikacje 3D do projektowania, analizy, produkcji i zarządzania danymi w środowisku cyfrowym. Stanowi pojedynczą platformę współpracy do definiowania, udostępniania, przeglądania, integracji, walidacji, realizacji i raportowania, a także oferuje możliwość maksymalizacji usprawnień biznesowych poprzez ciągłość cyfrową od koncepcji do realizacji.

„Waga, wydajność i koszty nadal dominują w zakresie konkurencyjności rozwoju i produkcji zaawansowanych i złożonych konstrukcji lotniczych dla najnowszej generacji samolotów”, powiedział David Ziegler, wiceprezes Aerospace & Defense Industry w Dassault Systèmes. „Jako światowy lider w tej dziedzinie, GE Aviation stale wprowadza innowacje. Firma dostrzegła, że platforma 3Dexperience zapewnia krytyczną technologię dla tego podejścia. Jesteśmy bardzo dumni, że jesteśmy partnerami w transformacji”.

Do kluczowych korzyści, jakie platforma 3Dexperience daje GE Aviation i jej klientom, należą:

  • Skrócenie cyklów wynikające z intensyfikacji współpracy pomiędzy działem inżynieryjnym a funkcjami łańcucha dostaw; wspólny interfejs użytkownika, który gwarantuje jednolite wrażenie i wspólny cyfrowy punkt odniesienia, dzięki któremu każda zainteresowana strona pracuje nad najnowszymi informacjami w odpowiednim dla niej kontekście. To z kolei umożliwia utworzenie systemu inżynieryjnego opartego o modele.
  • Lepsza widoczność i zoptymalizowane czasy reakcji na żądania klientów wynikające z aplikacji „business intelligence”, które umożliwiają wyszukiwanie informacji w czasie rzeczywistym w celu monitorowania wydajności.
  • Zwiększona produktywność dzięki racjonalnemu zarządzaniu danymi i intuicyjnym funkcjom wyszukiwania, które upraszczają zarządzanie danymi i promują efektywne dzielenie się informacjami ponad granicami.

Doświadczenia firmy Dassault Systèmes w zakresie rozwiązań branżowych dla przemysłu lotniczego i obronnego można poznać, odwiedzając stronę przedsiębiorstwa.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.