Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 28.09.2018 14:11 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Phlipsy do biura

Philips pochwalił się trzema nowymi monitorami przeznaczonymi do zastosowań biurowych.

Ostatni kwartał roku to czas wzmożonych zakupów, inwestycji w sprzęt, a w większości firm także intensywniejszej pracy. Philips wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, oferując nowe modele monitorów do zastosowań biurowych oraz home office.

Niedrogi monitor IPS do biura

Do zadań wymagających relatywnie dobrego odwzorowania kolorów w niewygórowanej cenie przeznacozny jest model Philips 243V7QJABF. Monitor oferuje wyświetlacz IPS LED o przekątnej 24 cali, z szerokimi kątami widzenia i dobrą ostrością obrazu. Rozdzielczość Full HD (1920 x 1080 pikseli) oraz klasyczny format ekranu 16:9 to cechy, dzięki którym monitor sprawdzi się jako podstawowy model do pracy biurowej.

Wąskie ramki i cena poniżej 500 zł sprawiają, że stosunkowo niewielkim kosztem można z wykorzystaniem tego modelu utworzyć stanowisko wieloekranowe. Monitor wyróżnia się obecnością złącza DisplayPort oraz trzech technologii, które ograniczają zmęczenie oczu użytkownika przy wielogodzinnej pracy: Easy Read, Flicker-free oraz LowBlue.

Komfortowe miejsce pracy

W przypadku niewielkich biur, gdzie każdy centymetr stanowiska pracy jest na wagę złota, duże znaczenie ma ergonomia stopki monitora oraz opcja alternatywnego montażu w uchwycie VESA. Philips 243S5LHMB to jeden z najbardziej przystępnych cenowo monitorów wyposażonych w funkcjonalną podstawę SmartErgoBase, umożliwiającą pełną regulację ekranu w praktycznie każdym zakresie, włączając w to tryb pivot oraz obrotnicę. Sam ekran można również osadzić na większości dostępnych na rynku uchwytów – po demontażu stopki waży zaledwie 3,17 kg. Monitor bazuje na 24-calowej matrycy TN z szybkim czasem reakcji wynoszącym 1 ms (GtG). Rozdzielczość ekranu to 1920 x 1080 pikseli.

Uniwersalny monitor z funkcją dokowania laptopa

Dla osób potrzebujących dużej przestrzeni roboczej Philips ma w swojej ofercie panoramiczny model 349P7FUBEB z linii Brillance. Dzięki wąskim ramkom i zakrzywionemu ekranowi w formacie 21:9, monitor nadaje się do pracy na kilku oknach jednocześnie oraz sprawdzi się w szeroko pojętym montażu wideo.

Dodatkowo 349P7FUBEB wspiera tryb MultiView, w którym ekran dzielony może być pomiędzy dwa źródła obrazu (np. komputer stacjonarny i notebooka). Użytkownicy komputerów przenośnych docenią także obecność uniwersalnego złącza USB-C, z funkcją dokowania oraz zasilania podłączonego laptopa (USB Power Delivery).

Philips 349P7FUBEB to potencjalny wybór freelancerów oraz osób, które pracują w trybie home office i poszukują ekranu uniwersalnego. Zastosowana w nim 100 Hz matryca MVA o rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli, nadaje się także do zastosowań multimedialnych i gamingu.

Więcej informacji na temat monitorów można znaleźć na stronach Philipsa.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.