Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 25.09.2018 20:55 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

CAMdivision zaprasza na Toolex

CAMdivision zaprasza obecnych i przyszłych klientów na targi Toolex, które odbędą się w Sosnowcu w dniach 2-4 października br.

Dla zainteresowanych są bezpłatne wejściówki. Aby je otrzymać, należy napisać ze swojego firmowego emaila na specjalny adres CAMdivision. Na podany email przesłane zostanie zaproszenie uprawniające do wejścia na targi (trzeba je wydrukować lub okazać przy wejściu na urządzeniu mobilnym. Wejściówka jest ważna po rejestracji na stronie organizatora targów.

Stoisko CAMdivision (nr 210) będzie można znaleźć na terenie hali A. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć w serwisie przedsiębiorstwa.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.