Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 25.09.2018 10:29 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Narzędzia OEM dla SE

Siemens udostępnił nowy pakiet narzędzi deweloperskich OEM dla środowiska Solid Edge®.

Pakiet ten umożliwia programistom korzystanie z potencjału Solid Edge, w tym z technologii synchronicznej umożliwiającej modelowanie zarówno w oparciu o historię operacji, jak i niezależne od danych historycznych oraz hybrydowe. Pozwala to tworzyć skrojone na miarę rozwiązania, które mogą być odsprzedane w ramach ich własnych mechanizmów licencyjnych.

Zestaw narzędzi OEM zapewnia partnerom Siemensa elastyczny dostęp do szeregu funkcji, dzięki którym mogą szybko rozwijać nowe rozwiązania i oferować je swoim klientom w cenie i w modelu najlepiej dostosowanym do ich specyfiki biznesowej.

Solid Edge OEM zapewnia pełen zestaw narzędzi dla projektowania części i blach, tworzenia złożeń i projektów 2D, dzięki którym deweloperzy mogą skupić się na swoich głównych kompetencjach, wspomagając swoją pracę możliwościami rozwiązania Solid Edge.

Dan Staples, VP, Mainstream Engineering R&D w Siemens PLM Software zaprezentuje rozwiązanie Solid Edge OEM podczas konferencji Siemens PLM Components dzisiaj (tj. 25 września) o g. 19:30.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie producenta.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.