Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 04.07.2018 07:23 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

NX na AMM 2018

CAMdivision po raz pierwszy w Polsce zaprezentowało rozwiązanie NX CAM & Multi-Axis Additive / Hybrid Manufacturing na maszynie 5-osiowej (Hermle & Sinumerik 840D).

Pokaz miał miejsce 28 czerwca br. podczas odbywającego się w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej spotkania Additive Manufacturing Meeting (AMM 2018), które zostało zorganizowane przez Centrum Zaawansowanych Technologii Wytwarzania (CAMT-FPC).

Głównym celem konferencji była budowa platformy wymiany wiedzy i doświadczeń między ośrodkami naukowo-badawczymi i przemysłowymi w obszarze technologii AM, tematem przewodnim imprezy było zaś zastosowanie technologii przyrostowych w przemyśle i branży medycznej.

Film prezentujący rozwiązanie w akcji można znaleźć w serwisie Facebook, gdzie wkrótce ma zostać również udostępniona relacja z wwydarzenia. Dodatkowe informacje o rozwiązaniu NX i oferowanych przez nie możliwościach związanych z drukiem 3D dostępne są na stronach CAMdivision.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.