Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 15.05.2018 12:39 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Studencki konkurs SolidExperta

Przedsiębiorstwo ogłosiło rozpoczęcie kolejnej edycji projektowego konkursu studenckiego SolidWorks „You Can Design – Race Edition”.

„You Can Design” to świetna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności w oprogramowaniu SolidWorks bądź pochwalić się już gotowym projektem. Na laureatów czekają cenne nagrody rzeczowe tj. stacja robocza DELL Precision, iPad, zestaw manipulatorów 3DConnexion oraz licencje SolidWorks. Co więcej, każdy z uczestników ma szansę zawalczyć o staż w firmie Europa Systems.

Ważne, aby projekt był wykonany przez studenta za pomocą oprogramowania SolidWorks. Prace mogą być przygotowane specjalnie na konkurs, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby przesłać projekt, który został wykonany np. na potrzeby pracy dyplomowej. Liczy się kreatywność oraz pracochłonność.

„Nie narzucaliśmy tematyki konkursu, ponieważ liczymy na pomysłowość studentów. Nie ma żadnych ograniczeń!” – mówi Anna Dziedzic, specjalista ds. edukacji w firmie SolidExpert.

Wszystkim chcącym wziąć udział w konkursie, ale nie mającym dostępu do oprogramowania SolidWorks, organizator udostępnia darmowe wersje edukacyjne SolidWorks Student Engineering Kit. Pakiet zawiera pełną gamę rozwiązań SolidWorks.

Szczegóły nt. konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie organizatora.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.