Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 10.04.2018 11:46 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Nowa linia urządzeń HP

Firma HP przedstawiła szereg nowych, mobilnych stacji roboczych HP ZBook piątej generacji.

Urządzenia zaprojektowane zostały z myślą o specjalistach, kadrze kierowniczej i studentach, którzy poszukują dużej mocy obliczeniowej i wysokiego komfortu pracy. Nowa linia oferuje nowoczesne wzornictwo, narzędzia do współpracy oraz efektywne zabezpieczenia, które wspomagają proces twórczy.

„Dzisiejsi użytkownicy mobilni szukają produktów o wyjątkowej wydajności i wzornictwie, wyposażonych w skuteczne zabezpieczenia i praktyczne narzędzia do współpracy, które pozwalają tworzyć w każdym miejscu i o dowolnej porze, bez ograniczeń” – powiedziała Gwen Coble, dyrektor, Workstations, Thin Clients, Retail Solutions and Immersive Computing, EMEA, HP Inc. „Czy chodzi o przełomowy design komputera konwertowanego, najpotężniejszą na świecie mobilną stację roboczą, czy też najbezpieczniejsze na świecie mobilne stacje robocze, HP dostarcza produkty, których pożądają zarówno pracownicy kreatywni, jak i techniczni”.

Przemyślane innowacje

Dzięki ciągłemu monitorowaniu trendów rynkowych i preferencji klientów firma HP rozumie, że dzisiejsi pracownicy mobilni otaczają się produktami, które nie tylko umożliwiają proces kreatywny, ale przenoszą go na wyższy poziom. Stacje HP ZBook zapewniają ciekawy design i wszechstronność, precyzyjną obsługę pisania odręcznego, jasne ekrany, dostęp do wnętrza bez użycia narzędzi oraz atrakcyjne wykończenie. W stacjach HP ZBook nowej generacji zastosowano materiały wzmacniające wytrzymałość oraz obniżające wagę, a także zoptymalizowane ekrany z wąskim obramowaniem, które zapewniają większy obraz w mniejszej obudowie.

Współcześni użytkownicy stacji roboczej wymagają większej wydajności, która usprawnia przepływ pracy. W miarę, jak zacierają się granice między tradycyjnymi miejscami pracy, coraz ważniejsze staje się bezpieczeństwo. W ciągu ostatnich 24 miesięcy włamano się do laptopów niemal 70% organizacji, co podkreśla potrzebę niezawodnych zabezpieczeń, które zapewniałyby ciągłą ochronę i odporność na ataki. W związku z tym firma projektuje swoje urządzenia HP ZBook tak, aby były bezpieczne i łatwe w zarządzaniu.

Jednocześnie w miarę jak zwiększa się znaczenie pracy zespołowej, rośnie zapotrzebowanie na innowacyjne narzędzia. W centrum tej zmiany jest użytkownik mobilny, ponieważ laptopy i mobilne stacje robocze są najczęściej używanymi urządzeniami podczas spotkań. Stacje HP ZBook ułatwiają komunikację dzięki skierowanemu na zewnątrz mikrofonowi oraz klawiaturze HP Premium Collaboration Keyboard. Oferują też lepszy dźwięk, niż urządzenia poprzedniej generacji dzięki większym i donośniejszym głośnikom.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.