Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 06.04.2018 17:06 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

20 lat ZWSoftu

ZWSoft – producent oprogramowania CAD/CAM – obchodzi właśnie 20-lecie swojego istnienia.

 

Z tej okazji oficjalny dystrybutor oprogramowania firmy, spółka Szansa, przygotowała specjalną, jubileuszową promocję. Mogą z niej skorzystać zarówno aktualni użytkownicy oprogramowania ZWCAD, jak i ci, którzy zechcą kupić je po raz pierwszy.

W przypadku osób i firm posiadających już ZWCAD-a każda nowa (tj. zakupiona w czasie trwania promocji) licencja na opogramowanie ZWCAD 2018 będzie objęta aktualizacją do wersji 2019. Dodatkowo starsze licencje są także objęte aktualizacją – uaktualnień będzie tyle, ile nowych licencji.

Z kolei użytkownicy, którzy kupią ZWCAD-a 2018 po raz pierwszy w czasie trwania promocji mogą liczyć na bezpłatną aktualizację programu do wersji 2019.

Aby skorzystać z oferty, należy odwiedzić stronę producenta i wypełnić ankietę, pozostawiając życzenia z okazji 20. rocznicy istnienia firmy (wybierając w odpowiednim miejscu język polski). Otrzyma się dzięki temu indywidualny kod promocyjny niezbędny do bezpłatnej aktualizacji aplikacji do wersji 2019.

Promocja trwa od 1 kwietnia do 15 maja 2018 roku. Indywidualny kod promocyjny jest ważny tylko w tym czasie. Kody licencyjne będą dostępne na stronie dystrybutora po wydaniu wersji 2019.

Promocją objęte są wszystkie starsze licencje rozwiązania ZWCAD z wyłączeniem licencji wyprzedażowych 2012 oraz Classic zakupionych w 2018 roku (w ich przypadku stosuje się warunki indywidualne – należy skontaktować się z firmą Szansa).

Szczegóły na ten temat dostępne są w serwisie dystrybutora.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.