Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 04.04.2018 12:05 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

PLM w chmurze

Firma Siemens przedstawiła zaktualizowaną certyfikację portfolio Teamcenter® dla chmury Microsoft Azure.

Kontynuując swoją strategię przetwarzania w chmurze, Siemens przenosi Teamcenter poza tradycyjną ofertę zarządzania cyklem życia produktu (PLM) poprzez dywersyfikację bazy partnerów w chmurze i rozszerzenie metod dostarczania swoich usług. Dzięki certyfikacji Microsoft Azure, klienci Siemens PLM mogą liczyć na niższe koszty posiadania systemu PLM przy większej elastyczności w zakresie opcji wdrażania.

Uaktualnione certyfikaty potwierdzają, że nieustannie rozwijające się technologie obu firm nadal ze sobą współpracują. Jest to szczególnie istotne w kontekście stale rosnących wymagań w zakresie sprzętu, oprogramowania, usług, bezpieczeństwa i polityki firm. Wieloletnia współpraca firmy Siemens z firmą Microsoft to jeden z aspektów, który pomaga klientom zrozumieć, w jaki sposób technologie obu dostawców mogą pomóc im w osiągnięciu celów w zakresie innowacji i rozwijania produktów.

„Dostępność oprogramowania Teamcenter w Microsoft Azure to znacznie większa elastyczność i przystępna cena wdrożeń PLM” – mówi Çağlayan Arkan, dyrektor generalny ds. globalnej produkcji i zasobów w Microsoft Corp. „Azure usprawnia proces wdrażania i utrzymania oprogramowania Teamcenter przy jednoczesnym obniżeniu kosztów posiadania PLM i zmniejszonych wymaganiach w zakresie zasobów i infrastruktury IT” – dodaje Arkan.

Coraz więcej przedsiębiorstw korzysta z chmury obliczeniowej dla PLM. Siemens wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i umożliwia im szybsze osiągnięcie celów, jakimi są niższe koszty posiadania, łatwość wdrożenia i szybszy czas uzyskania zwrotu z inwestycji. Dzięki usłudze Teamcenter Infrastructure as a Service (IaaS) w Microsoft Azure klienci mogą wydawać mniej na infrastrukturę, szybciej uruchamiać swoje rozwiązania oraz potencjalnie osiągać większe zyski z inwestycji w PLM.

„Teamcenter już teraz pomaga naszym klientom rozwijać własne, wiodące na rynku produkty. Teraz, dzięki zaktualizowanej certyfikacji Teamcenter w Microsoft Azure, nasi klienci mogą wdrażać PLM szybciej, przy niższych kosztach infrastruktury i skalować w razie wystąpienia takiej potrzeby biznesowej” – powiedział Joe Bohman, starszy wiceprezes Lifecycle Collaboration Software w Siemens PLM Software.

Więcej informacji na temat produktów i usług firmy Siemens PLM Software można znaleźć na stronie przedsiębiorstwa.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.