Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 08.02.2018 10:19 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Kursy w zestawie

Serwis videopoint.pl poinformował o możliwości tańszego nabycia zestawów wideokursów. Są wśród nich również kursy poświęcone rozwiązaniom CAD.

W ramach promocji można zaopatrzyć się w wideokursy dotyczące m.in. oprogramowania ArchiCAD, AutoCAD LT i 3ds Max, lecz do wyboru jest także wiele szkoleń poświęconych narzędziom graficznym, zarządzaniu projektami i programowaniu.

Zniżki sięgają od zaledwie kilku aż do kilkuset złotych (w zależności od wyjściowych cen kursów wchodzących w skład zestawu) i łączą się z rabatami wynikającymi z użycia kuponu rabatowego oraz innymi aktualnie obowiązującymi promocjami.

Promocja nie jest ograniczona czasowo, ale organizator zastrzega sobie prawo dokonywania w niej zmian, dlatego z pewnością lepiej nie czekać z zakupami, jeśli planowało się je w najbliższym czasie.

Oprócz wspomnianej oferty od dziś (8 lutego) do niedzieli (11 lutego) włącznie obowiązuje też promocja, w ramach której przy zakupie trzech wideokursów płaci się tylko za dwa najdroższe. Ta ostatnia może okazać się bardziej korzystna, zwłaszcza gdy zachodzi potrzeba skompletowania własnego zestawu szkoleń.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w serwisie videopoint.pl.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.