Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 04.01.2018 09:28 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Webinaria Szansy

Spółka Szansa zaprasza do udziału w organizowanych 16 stycznia br. webinariach poświęconych nakładkom ZWMetric i ZWTraffic.

Pierwsze ze spotkań rozpocznie się o godzinie 10:00 i będzie dotyczyło możliwości opisywania pomieszczeń i tworzenia ich zestawień przy użyciu aplikacji ZWMetric. Drugie rozpocznie się o 14:00 i będzie poświęcone nowej wersji aplikacji ZWTraffic.

Obydwa webinaria potrwają ok. 1 godziny, a do udziału w nich potrzebny jest jedynie komputer z dostępem do sieci i głośnikami. Zainteresowani mogą zapisać się za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie (pod nr 33 307 01 95).

Więcej szczegółów nt. spotkań można znaleźć na stronach organizatora.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.