Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 30.11.2017 07:57 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Komes dystrybutorem Limita

Firma Komes została oficjalnym przedstawicielem na Polskę i rynki wschodnie austriackiego przedsiębiorstwa CAE Simulation & Solutions.

CAE Simulation & Solutions GmbH jest producentem oprogramowania CAE Limit wykorzystywanego głównie w projektowaniu konstrukcji kolejowych i określaniu ich trwałości zgodnie z normami Eurocode 3 niemieckimi normami DVS1612. Obecnie rozwiązanie to jest już wykorzystywane w Polsce przez dwóch największych producentów w branży kolejowej, a mianowicie firmy Pesa i Newag.

Na mocy podpisanej w tym miesiącu umowy firma Komes będzie odpowiedzialna za sprzedaż rozwiązania Limit oraz wsparcie techniczne jego użytkowników.

Więcej informacji na ten temat już wkrótce pojawi się na stronach przedsiębiorstwa.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.