Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 10.11.2017 06:42 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Wideokursy w promocji

W serwisie videopoint.pl ruszyła promocja, w ramach której można kupić taniej wideokursy należące do kategorii Grafika/Video/CAX wraz z przypisanymi do nich ebookami.

Dzięki ofercie „2 za 1” otrzymuje się dwa kursy, płacąc za tylko jeden z nich (do zera obniżona jest cena tańszego kursu, a jeśli cena kursów jest taka sama, rabatowane jest losowo wybrane szkolenie), przy czym zniżka naliczana jest w koszyku. Promocją objęte są m.in. kursy dotyczące AutoCAD-a LT, ArchiCAD-a i SketchUpa oraz środowiska 3ds Max, a także wszystkie z kategorii Grafika/Wideo/CAD razem z dołączonymi do nich ebookami.

Oferta obowiązuje do 13 listopada br. włącznie i nie łączy się z innymi promocjami trwającymi obecnie w serwisie videopoint.pl. Więcej informacji na ten temat, w tym odpowiedni regulamin, można znaleźć na stronach sklepu.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.