Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 09.10.2017 10:57 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

CADMAT 2018 – podsumowanie

Rekordowa liczba uczestników, ponad 70 prezentacji oraz tematyka BIM 2.0 i BIM 3.0 na czele. Piątkowa, jubileuszowa, 10. edycja konferencji CADMAT okazała się wg. organizatorów prawdziwym „strzałem w dziesiątkę”.

„O BIM 2.0 i 3.0 na takim poziomie szczegółu opowiedzieliśmy jako pierwsi w Polsce. To technologia, której umiejętne zastosowanie pozwala zarówno inwestorom jak i wykonawcom na zaoszczędzenie niezbędnego czasu oraz środków. A to przecież w biznesie najistotniejsze” – komentował Tomasz Musialik, współwłaściciel MAT, firmy będącej organizatorem konferencji, od lat pomagającej wdrażać technologię BIM w naszym kraju.

Jak co roku podczas spotkania CADMAT przyznane zostały też nagrody specjalne. Tym razem otrzymały je następujące firmy: West Technology & Trading Polska Sp. z o.o. za budowanie pionierskich rozwiązań technologicznych, Mariusz Trynka ThermoDynamics za poszukiwanie najwyższej jakości w projektowaniu oraz Conti Sp. z o.o. za śmiałe wejście w technologie CAM z użyciem oprogramowanie Autodesk Fusion 360.

CADMAT to jedno z największych wydarzeń w branży projektowej w Polsce. Corocznie biorą w nim udział: architekci, konstruktorzy, instalatorzy, mechanicy, inżynierowie ds. infrastruktury wodno-lądowej, deweloperzy, inwestorzy oraz osoby zainteresowane tematyką CAD/BIM. Organizatorem konferencji jest firma MAT, a głównymi współorganizatorami Autodesk oraz Hewlett Packard.

MAT działa na rynku oprogramowania do projektowania już od 23 lat. Firma ma akredytacje na wszystkie produkty branżowe Autodesk. Swoich klientów obsługuje kompleksowo, od oprogramowania zaczynając, poprzez rozwiązania sprzętowe (stacje robocze, urządzenia peryferyjne, serwery, sieci), na konfiguracji, szkoleniach i wsparciu technicznym kończąc. Firmę tworzy zespół specjalistów, których wiedza poparta jest wieloletnim, bogatym doświadczeniem.

Więcej informacji o działalności przedsiębiorstwa można znaleźć w jego serwisie WWW.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.