Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 05.10.2017 08:22 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Konferencja DKS

Firma DKS zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji organizowanej wraz z partnerami technologicznymi, którymi są przedsiębiorstwa: ARES Commander, Canon, Contex, es-te i Europrojekt.

Konferencja pt.: „Obsługa dokumentacji wielkoformatowej w branży projektowej i kartograficzno-geodezyjnej”  to wydarzenie przybliżające najnowsze rozwiązania programowe i technologiczne z zakresu produkcji, dystrybucji i archiwizacji dokumentów wielkoformatowych.

Zaproszeni specjaliści omówią zagadnienia związane z pozyskaniem dokumentacji archiwalnej, przygotowaniem plików do druku, samym drukiem, składaniem i archiwizacją dokumentacji. Udział w konferencji to doskonała okazja do testów nowych produktów, dyskusji z ekspertami i wymiany doświadczeń.

Spotkanie odbędzie się 11 października br. w godzinach od 9 do 16:30 w siedzibie organizatora mieszczącej się w Kowalach k. Gdańska.

Program konferencji przedstawia się następująco:

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, lecz liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń poprzez formularz znajdujący się na stronach firmy DKS.

Uwaga: wszyscy rejestrujący się na wydarzenie mogą skorzystać z dostępnego dla użytkowników serwisu CAD.pl specjalnego kodu promocyjnego, dzięki któremu otrzymają voucher na wydruk 10 arkuszy dowolnych dokumentów o maksymalnym formacie A0 na urządzeniach KIP. Kod ten to: CADPL11.

Serwis CAD.pl jest patronem medialnym konferencji.

Więcej informacji na temat spotkania można znaleźć w serwisie organizatora.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

CATIA. Podstawy modelowania i zapisu konstrukcji
Wojciech Skarka, Andrzej Mazurek

Cena: 69.00 zł
Promocja: 51.75
kup na helion.pl
AutoCAD 2018 PL
Andrzej Pikoń

Cena: 129.00 zł
Promocja: 96.75
kup na helion.pl
Edgecam. Wieloosiowe toczenie CNC
Przemysław Kochan

Cena: 129.00 zł
Promocja: 96.75
kup na helion.pl