Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 13.09.2017 08:29 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

DPS Systems

Firma Ratio Systems dołączyła do DPS Software, tworząc spółkę DPS Systems, która będzie oferować kompleksowe rozwiązania CAD/CAM/CAE/PDM/ERP.

Współpraca dwóch podmiotów to reakcja na potrzeby rynku. „W świecie inżynierskim czujemy się jak ryba w wodzie, jednak nasi klienci oczekują od nas kompleksowych rozwiązań, obejmujących swoim zakresem nie tylko obszary konstrukcyjne, ale także finanse, produkcję, logistykę, kadry, sprzedaż i analitykę biznesową, czyli systemy ERP wspomagające zarządzanie całym przedsiębiorstwem” — wyjaśnia Paweł Dziadosz, dyrektor zarządzający DPS Software. „Nasza elastyczna reakcja na potrzeby płynące z rynku sprawiła, że 1 sierpnia 2017 weszliśmy w mariaż z liderem w dostarczaniu i wdrażaniu systemu Impuls EVO, spółką Ratio Systems, tworząc wspólnie nowy podmiot działający pod marką DPS Systems”.

Robert Gondek, prezes i współwłaściciel DPS Systems, firmy od niemal 25 lat specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych, w tym wdrażaniu systemów klasy ERP mówi: „Stworzenie nowego podmiotu we współpracy z DPS Software to doskonała szansa na poszerzenie i udoskonalenie dotychczasowej oferty. Doświadczenie inżynierskie DPS Software w dziedzinie integrowania procesów przemysłowych od projektu do produktu oraz kompetencje i sukcesy wdrożeniowe DPS Systems w zakresie systemów ERP to gwarancja bezpiecznego rozwoju dla naszych klientów”.

DPS Systems i DPS Software wspólnie tworzą, jedynego w Polsce, dystrybutora rozwiązań CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. „To unikalne w skali kraju połączenie dwóch liderów, kontynuujących swój dotychczasowy rozwój w wiodących obszarach, przy jednoczesnym wzmocnieniu wspólnej, kompleksowej oferty rozwiązań CAD/CAM/CAE/PDM/ERP” — zaznacza Paweł Dziadosz. „Łącząc kompetencje obu zespołów zyskujemy na elastyczności i sprawności, a dla naszych klientów stajemy się wszechstronnym partnerem” — mówi Robert Gondek.

DPS Software jest największym w Polsce dystrybutorem oprogramowania SolidWorks i dostarcza zaawansowane rozwiązania CAD, CAM, CAE, PDM, wspomagające procesy w obszarach projektowania i produkcji. Zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń, audytami oraz doradztwem w zakresie sprzętu IT.

DPS Systems to największy dystrybutor zintegrowanego systemu klasy MRPII/ERP tworzonego przez BPSC S.A. DPS Systems specjalizuje się w realizacji złożonych, kompleksowych projektów informatycznych. Zajmuje się zarówno doradztwem, dotyczącym wyboru rozwiązania jak i wdrożeniami systemów informatycznych, a także sprawnym świadczeniem usług serwisu technicznego i powdrożeniowego.

Więcej informacji na temat oferty DPS Systems można znaleźć w jej serwisie internetowym.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.