Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 07.09.2017 07:08 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Wdrożenie druku 3D

Omni3D od września 2017 wprowadza trzy nowe pakiety cenowe dostosowane do potrzeb klientów biznesowych, a także możliwość wynajmu drukarki 3D lub druku 3D na zlecenie.

Wybierając opcję zakupu drukarki 3D, klienci Omni3D mogą teraz liczyć nie tylko na atrakcyjniejszą ofertę cenową, ale także na bardziej rozbudowaną obsługę przed i posprzedażową. W zależności od wybranego pakietu, firma otrzymuje m.in.: więcej godzin wsparcia technologicznego, rozszerzoną gwarancję, więcej darmowych szpul z filamentami, a nawet możliwość druku z materiałów od innych producentów.

Ceny za drukarkę z podstawowym pakietem usług rozpoczynają się już od 90 tys. zł.

Pakiety cenowe Omni3D

„Celem działania Omni3D jest optymalizacja kosztów produkcji dla naszych klientów, dlatego każdą współpracę rozpoczynamy od bezpłatnego audytu. Jego wynikiem jest wskazanie konkretnych etapów procesu produkcyjnego, w których możliwe jest zastąpienie lub wzbogacenie tradycyjnych technologii drukiem 3D. Takie podejście pozwala nam w pełni zrozumieć potrzeby klienta i zaproponować mu optymalne rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb i możliwości – zakup drukarki 3D, druk na zlecenie lub najem długoterminowy” – komentuje Paweł Robak, prezes firmy Omni3D.

Inną możliwością wdrożenia technologii druku 3D w firmie jest długoterminowy najem sprzętu. Omni3D wspiera jednocześnie swoich klientów w procesie pozyskiwania finansowania.

Dla wybranych firm, które jeszcze nie zdecydowały się na zakup drukarki 3D, Omni3D oferuje usługi druku 3D na zlecenie.

Więcej informacji na temat oferty można znaleźć w serwisie przedsiębiorstwa.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.