Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 08.08.2017 08:31 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Synergia 2017

Firma CAMdivision zaprasza do udziału w organizowanym za niespełna miesiąc seminarium Synergia 2017.

Seminarium „Synergia nauki i przemysłu” jest spotkaniem skupiającym i integrującym ludzi świata nauki i przemysłu. Ma ono na celu wspólne działanie uczelni oraz wielkich i rozpoznawalnych na rynku światowym firm, takich jak Siemens, Heidenhain, DMG MORI czy Sandvik, na rzecz procesu kształcenia programistów i operatorów obrabiarek sterowanych numerycznie.

Do dyspozycji uczestników spotkania zostanie oddane jedno z najnowocześniejszych laboratoriów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie,  wyposażone w najwyższej klasy sprzęt naukowo–badawczy oraz obrabiarki sterowane numerycznie DMG MORI, z systemami sterowania numerycznego  firmy Siemens oraz Heidenhain.

Celem nadrzędnym dwudniowego seminarium jest zaprezentowanie strategii rozwoju długofalowego systemu szkoleń i kształcenia inżynierskiego wspartego przez ośrodki akademickie. Działania te są ukierunkowane na grupę niezwykle poszukiwanych na rynku pracy  programistów i operatorów obrabiarek CNC z uwzględnieniem potrzeb przemysłu.

Specjaliści CAMdivision przedstawią na seminarium m.in. technologię Additive Manufacturing zapewniającą nowoczesne sposoby wytwarzania części z wykorzystaniem druku 3D w NX CAD/CAM/CAE oraz rozwiązanie NX CAM VoluMill na przykładzie ultrawydajnej obróbki prezentowanej na żywo na obrabiarce DMC 635 V.

Spotkanie odbędzie się w dniach 4-6 września br. w Centrum Studiów Inżynierskich Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55, Chełm).

Pełny program spotkania oraz formularz umożliwiający rejestrację na seminarium można znaleźć w serwisie organizatora. Informacje na temat oferty CAMdivision i możliwości oprogramowania NX dostępne są na internetowych stronach spółki.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.