Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 19.06.2017 08:45 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Przetestuj maszynę na etapie projektowania – Autodesk zaprasza na webinarium o symulacjach

Już w środę 21 czerwca Autodesk zaprasza na webinarium poświęcone symulacji wytrzymałościowej, zmęczeniowej i termicznej w Autodesk Inventor 2018. Webinarium poprowadzi Przemek Sokołowski, specjalista techniczny Autodesk, autor bloga Po prostu Inventor.

Zarejestruj się na webinarium >

Symulacje przeprowadzana na etapie projektowania pozwalają na uzyskanie odpowiedzi na wiele istotnych pytań, optymalizację i pełniejsze wykorzystanie potencjału projektu. Poszczególne decyzje można testować w momencie ich podejmowania, zyskując pewność, co do prawidłowości dokonanego wyboru lub wiedzę niezbędną do zidentyfikowania konieczności wprowadzenia zmian.

Takie podejście, zdaniem inżynierów zapytanych przez Tech Clarity*, prowadzi do ograniczenia liczby prototypów, tworzenia bardziej innowacyjnych projektów, krótszej fazy testów fizycznych, a także szybszego wprowadzania produktów na rynek. To elementy, które przekładają się na pozycję konkurencyjną firm na rynku.

W ostatnich latach symulacje stały się bardziej dostępne – zarówno ze względu na rozwój oprogramowania, jak i możliwość korzystania z chmury. Stają się więc coraz powszechniejszym źródłem informacji dla projektantów i inżynierów.

Dostępne jest również nagranie webinarium dotyczącego symulacji dynamicznej. Zobacz nagranie >

(*) 2016 Simulation Survey, Tech-Clarity.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

Edgecam. Wieloosiowe toczenie CNC
Przemysław Kochan

Cena: 129.00 zł
kup na helion.pl
Solid Edge. Komputerowe wspomaganie projektowania
Grzegorz Kazimierczak, Bernard Pacula, Adam Budzyński

Cena: 119.00 zł
kup na helion.pl