Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 06.06.2017 16:00 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Canon na targach 3D Solutions

Firma Canon zaprasza do swojej strefy podczas targów 3D Solutions – drugiej edycji wydarzenia odbywającego się w ramach międzynarodowych targów przemysłowych ITM Polska 2017.

Targi 3D Solutions to największe w regionie wydarzenie poświęcone zastosowaniom technologii 3D, które kierowane jest do profesjonalistów, przedstawicieli biznesu i świata nauki. W strefie Canon (Pawilon 3A, stoisko 98) w dniach od 6 do 9 czerwca br. będzie można zobaczyć innowacyjne zastosowania i finalne produkty wyprodukowane na drukarce 3D Projet MJP 2500 oraz odporne na trudne warunki atmosferyczne materiały techniczne wydrukowane na ploterze Océ PlotWave 345.

Projektowanie przestrzenne

Technologia druku i skanowania przestrzennego to dziedziny, które coraz częściej włączane są do procesów firm produkcyjnych z różnych branż. Przemysł, architektura, medycyna czy szkolnictwo – w każdej z tych branż zastosowanie druku 3D pozwala usprawnić powtarzalne czynności produkcyjne oraz wnosi wartość dodaną do procesów projektowych i prototypowania.

Canon Polska, jako jeden z czołowych polskich dostawców profesjonalnych produktów i usług w zakresie druku 3D, będzie prezentować swoje rozwiązania właśnie podczas poznańskich targów 3D Solutions 2017, które są doskonałą okazją do zawierania transakcji handlowych dla producentów i potencjalnych kontrahentów z firm produkcyjnych. Połączenie wiodących na rynku rozwiązań z rozbudowaną siecią serwisową wspieraną przez europejski zespół specjalistów Canon sprawia, że firma jest w stanie z sukcesem wspierać rozwój przedsiębiorstw z różnych branż. Dodatkowo ogromnym atutem targów jest możliwość bezpośredniego dotarcia do odbiorców zarówno instytucjonalnych, jak i klientów indywidualnych oraz połącznie w jednym miejscu świata biznesu i technologii.

Trwałość, szybkość, wydajność

Canon podczas targów 3D Solutions zaprezentuje dwa urządzenia ze swojej oferty urządzeń druku 3D i 2D.

Pierwszym urządzeniem będzie drukarka 3D Projet MJP 2500 do druku niezwykle dokładnych i funkcjonalnych modeli ze sztywnych i elastycznych materiałów sztucznych, które z powodzeniem można wykorzystywać w wielu branżach przemysłowych. W ramach pokazu technologii, klienci będą mogli zapoznać się także z innymi przemysłowymi i produkcyjnymi drukarkami 3D dostarczanymi przez Canon, uzyskać niezbędne informacje o wszechstronnym oprogramowaniu wspomagającym procesy projektowe i cykle pracy, a także dowiedzieć się o korzyściach, jakie w ramach współpracy z Canon czerpią firmy z różnych branż.

Drugim rozwiązaniem, które będzie można zobaczyć w działaniu podczas 3D Solutions, jest wydajny ploter z funkcją druku, skanowania i kopiowania z serii Océ PlotWave 345 do zastosowań dla branży CAD/GIS. Kluczowe możliwości tego pracującego w czerni i bieli urządzenia to niezawodność, prostota obsługi i prędkość działania (druk 4 arkuszy A1/D na minutę z funkcją pojedynczego składania i zaledwie 40 sekund od uśpienia do uruchomienia). Océ PlotWave 345 umożliwia druk materiałów wysokiej jakości dzięki technologii Pico 600 x 1200 dpi, a łatwość obsługi zapewniona jest dzięki wielodotykowemu interfejsowi użytkownika Océ ClearConnect, który teraz dostępny jest z oprogramowaniem uniFLOW.

Firma zachęca do odwiedzenia strefy Canon (Pawilon 3A, stoisko 98) i odkrycia potencjału rozwiązań 3D podczas targów 3D Solution. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-9 czerwca 2017 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej informacji o ofercie rozwiązań i usług 3D Canon można znaleźć na stronie przedsiębiorstwa.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.