Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 11.05.2017 13:43 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Spotkania Datechu

Rusza cykl konferencji dla producentów produktów i sprzętu dla budownictwa organizowanych pod hasłem „Inżynieria 4.0 w służbie BIM”.

Datech zaprasza na bezpłatne seminaria poświęcone włączeniu koncepcji BIM w proces projektowania i dostarczania produktów dla branży budowlanej. Spotkania przeznaczone są dla inżynierów, projektantów, osób zarządzających produktami oraz dla kadry menedżerskiej w firmach wytwarzających produkty, wyposażenie i sprzęt dla budownictwa. Swoimi doświadczeniami z BIM podzielą się firmy: BIPROHUT, Kratki.pl oraz Spectra Lighting.

BIM (modelowanie informacji o budynku) staje się standardem w branży architektonicznej i budowlanej. Udostępnianie danych produktu zgodnych z BIM oraz tworzenie bibliotek produktów to ważne zagadnienia z perspektywy efektywnej współpracy z architektami, inżynierami budownictwa oraz wykonawcami. Uczestnicy konferencji dowiedzą się, w jaki sposób wykorzystać w tym celu oprogramowanie CAD oraz jak uzyskać dodatkową przewagę konkurencyjną dzięki cyfrowym informacjom o produkcie.

Spotkania odbędą się w czterech miastach w Polsce; będą to:

  • Warszawa (25 maja),
  • Kraków (30 maja),
  • Katowice (6 czerwca),
  • Wrocław (8 czerwca).

Konferencja jest bezpłatna, a liczba miejsc ograniczona, dlatego warto zarejestrować swój udziału w spotkaniu już teraz. Szczegółowe informacje na temat konferencji oraz odpowiednie formularze rejestracyjne dostępne są na stronach organizatora.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

Solid Edge. Komputerowe wspomaganie projektowania
Grzegorz Kazimierczak, Bernard Pacula, Adam Budzyński

Cena: 119.00 zł
kup na helion.pl
AutoCAD 2017 PL. Pierwsze kroki
Andrzej Pikoń

Cena: 39.90 zł
kup na helion.pl