Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 23.03.2017 09:38 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Inventor 2018 już jest!

Przedwczoraj na oficjalnym blogu Autodesku poświęconym oprogramowaniu Inventor ukazała się informacja o udostępnieniu najnowszej wersji rozwiązania.

Inventor 2018 ukazał się po intensywnych testach alfa i beta przeprowadzanych przez tysiące użytkowników przez niemal rok. Twórcy programu skupili się na trzech głównych obszarach funkcjonalnych, a mianowicie profesjonalnym projektowaniu, możliwościach wymiany danych oraz ogólnej używalności środowiska.

Pierwszy z nich dotyczy oczywiście najważniejszego zastosowania aplikacji, czyli możliwości, z których na co dzień korzysta lwia część użytkowników. Pojawiły się tu nowe narzędzia, usprawniono procesy oraz poprawiono wydajność działania programu, dzięki czemu ma on pozwolić projektować sprawniej i szybciej. Producent zapewnia o nawet dziesięciokrotnym przyspieszeniu niektórych operacji.

Ulepszony zostały funkcje szkicowania oraz definiowania więzów i wymiarów w powiązaniu z modelem. Poprawki wprowadzono również w module elementów z blach w którym możliwe stało się określania niezależnych reguł dla każdej części z osobna i zapisywania ich w pojedynczym pliku części Inventora. Inne rozszerzenia dotyczą integracji projektowania z wytwarzaniem. Dodano tu między innymi zintegrowane narzędzie MBD (Model Based Definition), automatyczne rozpoznwanie cech i tolerancji, a także możliwość publikacji danych w formatach 3D PDF i STEP.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

Blender. Podstawy modelowania
Bogdan Bociek

Cena: 39.00 zł
kup na helion.pl
Solid Edge. Komputerowe wspomaganie projektowania
Grzegorz Kazimierczak, Bernard Pacula, Adam Budzyński

Cena: 119.00 zł
kup na helion.pl